Sezono pradžia – su svečiais iš Vokietijos

Jau šį savaitgalį Kretingos motodrome – pirmosios sezono varžybos. Į Kretingą atvyksta svečiai iš Vokietijos – „MBC 70/90 Halle“, kurie pas mus svečiuosis net dvi dienas – draugiškų rungtynių sužais ne tik su „Kretingos motobolo klubu“, bet ir Skuodo „Bartuva“. Šeštadienį susitikimas su „MBC 70/90 Halle“ prasidės 17 val., o sekmadienį 15 val. bus surengtas „Blic turnyras“. Draugiškų varžybų į Kretingą „MBC 70/90 Halle“ atvyksta taip atsakydama į mūsų komandos pernykštį pasisvečiavimą Vokietijoje. „Ši komanda savo zonoje Vokietijoje yra laikoma vidutinio lygio, tikrai ne iš siplnųjų“, – kad laukia intriguojanti kova, neabejojo „Kretingos motobolo klubo“ vadovas Eduardas Steckis.
Kretingos motobolo komandos šį sezoną taip pat laukia Centrinės Europos motobolo lyga, kurioje tradiciškai dalyvauja Skuodo „Bartuva“, Minsko „Zaria“, Lunineco „Luninec“, Pinsko „Avtomobilist“ ir Minsko „Sdiušt“. Pirmosios lygos varžybos prasidėjo, o kretingiškių pirmasis susitikimas numatytas birželio 9 dieną – su Pinsko „Avtomobilist“.
FIM Europos motobolo komisijos narys Dovydas Bončkus teigė, kad Kretingos publiką žadama palepinti ir daugiau motobolo renginių – šiuo metu derinamos paskutinės detalės su komandomis iš užsienio šalių dėl jų atvykimo.
Šįmet Kretingos motobolo komandoje startuos jau ne pirmą sezoną kartu žaidžiantys: Eduardas Steckis, Renatas Žiubrys, Arūnas Tiškus, Lukas Šimkus, Tomas Gudauskas, Justas Bendikas, Mindaugas Salys ir Paulius Rudys.
Vis dėlto, E. Steckis neslėpė, šiuo metu klubas patiria išbandymų – dėl žaidėjų gyvenimiškų aplinkybių, planų emigruoti, kartais – ir savęs realizavimo paieškų, ateityje gali tekti spręsti klausimą, ar nereikės ieškoti naujų pagrindinės komandos narių.
„Mes žinojome, kad bus toks etapas, nes per ilgai buvo uždelsta formuojant jaunimo komandą, kurią prieš porą metų patys subūrėme. Tačiau tikimės, kad ateityje pavyks sklandžiai atnaujinti komandą, nes, kaip bebuvę, komandos branduolys turi daug entuziazmo ir puikias sąlygas treniruotis. Labai vertiname mūsų rėmėjų pagalbą, nes dauguma jų liko ištikimi klubo bičiuliai, jie netgi padeda pritraukti naujų rėmėjų“, – pasidžiaugė E. Steckis.
Jis tikisi, kad palaikyti savo komandos neužmirš ir sirgaliai, kuriems motobolo varžybos, kupinos greičio ir azarto, yra laukiama vasaros pramoga.

Šaltinis: Pajūrio naujienos (2018-05-15)