Kretingos motobolo klubas iškovojo sidabrą

Centrinės Europos motobolo lygoje kretingiškiai šiemet iškovojo II vietą. „Džiaugiamės tokiu rezultatu. Praėjusiais metais lygoje buvome užėmę IV vietą“, – rezultatus apibendrino Kretingos motobolo klubo žaidėjas-treneris Renatas Žiubrys. Paskutines varžybas Kretingos motobolo klubas sėkmingai sužaidė sekmadienį su Minsko „Zaria“ komanda.
Kretingiškiai baltarusių komandą nugalėjo rezultatu 8:3. „Minsko „Zaria“ yra pajėgi komanda ir juokauti su jais negalima, nežinosi, kaip gali pasisukti žaidimas. Todėl iki paskutinių varžybų akimirkų negalėjome atsipalaiduoti“, – tikino R. Žiubrys. Varžybose 6 įvarčius pelnė R. Žiubrys, o 2 – Lukas Šimkus.
Žaisdami išvykoje kretingiškiai prieš Baltarusijos motobolo komandą laimėjo 1:0. „Tai yra stipri komanda, o motobole viskas pasikeisti gali greitai“, – tvirtino R. Žiubrys.
Per paskutiniąsias lygos varžybas kretingiškiai praleido tris varžovų įvarčius. „Darėme klaidų, kurių negali būti, todėl peržiūrėję vaizdo įrašą jas analizuosime, kad ateityje to išvengtumėme“, – tvirtino žaidėjas-treneris.
Praėjusiais metais Centrinės Europos motobolo lygoje, anot R. Žiubrio, pergale komandos žaidėjai džiaugėsi per anksti: „Praėjusiais metais žaidėjai į aikštę ėjo manydami, kad lygoje jau užėmė trečią vietą, bet viskas pakrypo kitaip. Šiemet paskutines varžybas lygoje žaidėme be tokių įsitikinimų ir tik laimėję džiaugėmės sidabro medaliais.“
Centrinės Europos motobolo lygoje žaidė penkios komandos. Pirmosios dvi vietos atiteko lietuviams – Kretingai ir Skuodui. Pastarieji pirmą kartą šioje lygoje iškovojo aukso medalius. Skuodo „Bartuva“ sužaidę 7 varžybas, nepralaimėjo nė vienų.
„Vienas profesionalus žaidėjas turi didelę įtaką žaidimui. Tą galėjome pamatyti ne vienose varžybose. Tokią Skuodo iniciatyvą vertinu teigiamai, nes tai palanku ir mūsų komandai – kuo varžovas stipresnis, tuo daugiau patirties galime įgyti“, – kalbėjo žaidėjas-treneris.
Po intensyvių varžybų Centinės Europos motobolo lygoje kretingiškiai jau analizuoja savo klaidas. „Turime gerinti gynybą, nes praleidžiame daug įvarčių. Prieš lygą buvome išsikėlę sau uždavinį jį ir įgyvendinome – tai žaidimo stiliaus keitimas. Stengėmės žaisti greičiau, nes, išanalizavę kitų varžovų žaidimą, atkreipėme dėmesį, kad jie lėtesni. Greitas žaidimas jiems buvo nepalankus. Taip pat kreipėme dėmesį ir į komandinį žaidimą. Du žmonės kuria greitas atakas, tačiau „juodą darbą“ atlieka kiti žaidėjai“, – kalbėjo R. Žiubrys.
Kretingos motobolo klubo šiemet dar laukia varžybos ir su Skuodo „Bartuva“, tačiau data kol kas nėra žinoma.

Šaltinis: Pajūrio naujienos (2019-09-03)