Kretingos motobolo klubo pirmoji 2024 m. sezono išvyka į Vokietiją

Gegužės 17 d. vakare Kretingos motobolo klubas, lydimas gausaus būrio sirgalių išvyko į Vokietiją, kur dalyvavo dviejuose tarptautiniuose motobolo renginiuose.

Į kelionę komanda išvyko pajėgiausios sudėties: vartininkai Raimondas Alseika ir Jovydas Buivydas, žaidėjai Gintas Rudys, Justas Bendikas, Lukas Šimkus, Paulius Žąsytis, Gabrielius Pazdrazdis, Tadas Žiubrys, Andrius Lukauskas, Neilas Rimkus ir Žydrūnas Gricius.

Gegužės 17 d. (penktadienį) 18.00 val. kretingiškiai Halės mieste, naujo motodromo atidarymo proga, sužaidė draugiškas rungtynes su vietos MBC 70/90 Halle komanda ir rezultatu 6-8 iškovojo pergalę. Nugalėtojams net 6 įvarčius pelnė Lukas Šimkus, po 1 – Gabrielius Pazdrazdis ir Paulius Žąsytis.

Po šių rungtynių sekančią dieną Kretingos motobolo klubas išvyko į Kuppenheimą, kur jau 3-ą kartą iš eilės dalyvavo viename iš pajėgiausių tarptautinių motobolo turnyrų “International ADAC Motoball Cup”. Turnyre jėgas išmėginti teko prieš Vokietijos motobolo čempionus MSC Puma Kuppenheim, Vokietijos nacionalinę rinktinę ir MSC Comet Durmersheim komandą. Šio turnyro metu buvo žaidžiamos ne tik suaugusiųjų, tačiau ir jaunimo iki 18 m. motobolo rungtynės, vyko įvairūs kiti renginiai.

Turnyre komandai pergalių iškovoti nepavyko, tačiau kretingiškiai pasisėmė neįkainojamos patirties žaidžiant su aukščiausio lygio komandomis.

Turnyro rezultatai

05.18 d. (šeštadienis)
Kretingos MK 2-6 MSC Comet Durmersheim
(Įvarčiai: 2 – Lukas Šimkus)
MSC Puma Kuppenheim – Vokietijos motobolo rinktinė

05 19 d. (sekmadienis)
Vokietijos motobolo rinktinė 3-0 MSC Comet Durmersheim
MSC Puma Kuppenheim 11-1 Kretingos MK
(Įvarčiai: 1 – Gabrielius Pazdrazdis)

05.20 d. (pirmadienis)
Vokietijos motobolo rinktinė 11-2 Kretingos motobolo klubas
(Įvarčiai: 2 – Gabrielius Pazdrazdis)
MSC Puma Kuppenheim 6-1 MSC Comet Durmersheim